Hey ! You'll made it

6. february 2014 at 19:49 | Tezz |  Diary
Zdravím,
Takže v první řadě oznamuji, že znovu rozjíždím blog a tentokrát doufám, že mi to vydrží ! (blabla bla... už se opakuješ).

Ale tentokrát to už bude jeho původní význam. Založila jsem si ho v létě kvůli tomu že jsem chtěla cvičit... no vydržela jsem to tak měsíc :/ Tentokrát jsem odhodlaná (víc) ! Prostě se sebou musím něco dělat.. Nejsem "tlustá" - to slovo se mi nelíbí - ale chci zpevnit tělo a nabrat nějaké ty svaly, hlavně mít ploché bříško a hezkej zadek :3 O:)

Takže, pohyb mám což o to ( 2x týdně fotbal, 2x týdně florbal + turnaje a zápasy), ale neposiluji. Musím se na to víc zaměřit. Ve volných dnech chodím běhat. Chci jít do dívčího týmu (ehm.. jo ted hraju s klukama, za holky už sem to zkoušela, ale kluci jsou kluci...:D ) a ty holky jsou na tom fyzicky líp než já. Sooo....
Ehm... no a hlavně chci začít kvůli sobě, pro dobrej pocit, abych se zbavila špatné nálady a steru ( jsem po rozchodu :/ )

Nedělám si naděje, že by tohle moje plácání mohlo někoho bavit, ale doufám, že mě aspon jeden nebo dva človíčci podpoří O:) Byla bych vám vděčná.


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement