Deníček

17. february 2014 at 22:02 | Tezz |  Diary
Jo, nadpis je fakt super trapnej, ale jiný slovo tento článek nevystihne lépe. Takže pokud tě to nezajímá, close it ;)


Dneska se za sebe stydím, žrala jsem na co jsem příšla. Půlku čokolády, brabůrky, hranolky, smažené maso uh.. :/ Stydím se za to. Jedinou útěchou pro mě byla sobota, kdy jsem měla turnaj, takže jsem toho spoustui vyběhala a nesnědla v podstatě nic ( dvě madarinky a miňoky na energii). Dnešek je ale fakt hroznej :x Takže se asi vykašlu na to, že jsem nemocná a začnu cvičit, dneska bylo nádherně. Krásně teploučko, sluníčko svítilo... měla jsem chuť na běhání, ale nakonec jsem se rozhodla, že se na to vykašlu. Takže jestli zítra nebude pršet nebo foukat, tak si půjdu zaběhat, abych ten dnešek nějak odčinila.


Poslední dobou se cítím opravdu hrozně a to že tak žeru mi to vážně neulehčuje. Potřebovala bych se probudit. Zbytečnš se trápím kvůli blbostem a nesoutředím se na opravdu důležité věci, které bych měla řešit. (Jako je třeba 3 z dějáku....). No doufám, že se přes ty prázky trochu seberu a začnu se sebou něco dělat! Jak po psychické strance tak po fyzické.
(I just have to get over him.
But It's not easy.
I will do it ! )

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Annie Annie | Web | 18. february 2014 at 16:05 | React

Takové dny znám, pak mě to vždycky mrzí a jsem na sebe naštvaná. No v poslední době se mi to naštěstí už moc neděje a docela se hlídám.
Jinak já půjdu běhat zase zítra. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement