Na prázdniny zase zpět xD

19. july 2013 at 19:56 | Tezz |  Diary
Ahoj, akže ze všeho nejdřív se vám musím pochlubit, že jsem zase dostala takovou tu blogovací náladu. Doufám, že mi vydrží dlouho a hned jen tak zase neodejdu, protože se tentokrát budu snažit :D Udělala jsem nový layout líbí se vám ? :D


Mě celkem ano..jinak bych ho sem asi nedávala že :D Hlavně se mi líbí že tu studenější takovou mentolovou barvu prohřála ta meruňková :)

V sobotu jsem dojela z tábora, kterej byl naprosto skvělej, hodně jsem si to užila. Je to tábor v Zubří u Novýho města. Myslím, že je to dost známý místo. Spalo se ve stanech, ve kterých bylo většinou nespočet komárů. Koupalo se ve studené vodě a odpoledne se chodilo k rybníku a do kiosku, kde byl jediný zdroj elektrického proudu, tudíž jsme tam byli skoro každý den, protože holky z našeho oddílu si potřebovaly dobíjet mobilní telefony ;) a vedoucí si zašli na jedno. Já si neztěžovala, vždycky jsem si koupila mrože, lehla do trávy a čekla než půjdeme zpátky. V našem oddíle bylo 10 holek a jen dva kluci, s mozkem žáka třetí třídy ( a to sem jim možná ještě přidala), takže nuda určitě nebyla ;)
Nenudil se ani zdravotník, protože vypukla nějaká střevní chřipka, (která mě naštěstí nepostihla) a díky které nám před spaním dali lžičku fernetu, po kterým jsem usla jako dudek :D Každý večer se celý oddíl seše u ohníčku, kde se zpívalo (mezi nejoblíbenější, tudíž i nejhranější písničky patřily : Zrození hvězd, Zvoník, 1. signální, Strom a čas rochodů, kterej náš vedoucí odmítal hrát :D) a hrály se hry. Byla tam vždycky super atmosféra. Odjezd nebyl tak těžký, protože většina lidí pochází z městečka, keté je od naší vesnice vzdáleno asi 10 km, ale přesto jsem se se všemi jak se patří rozloučila, ikdyž sem věděla, že to není naposled co se o prázdninách vidíme.

Tak to by bylo prozatím vše a určitě se těšte na další články :)
Tezz :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama