July 2013

Rewiev - Gamer

27. july 2013 at 15:00 | Tezz |  filmy

Akční/Sci-fi/Thriller
USA; 2009 ;95 min

Asi sem divná nebo co ...

20. july 2013 at 19:50 | Tezz |  Diary
Ahoj,
dneska mám takovou tu náladu, kdy se vám nechce nic dělat, jen tak projíždíte fb a blogy a přemýšlíte, nebo vůbec nemyslíte a jen čumíte na obrazovku.

It's his story !?

20. july 2013 at 15:00 | Tezz |  stories
"Prosím tě, nech mě žít ! Můžu snad za to, že máš v práci problémy ?!" oplatí mu křik. On sklopí zrak a chce něco říct, už si uvědomil, že udělal chybu, ale ona mu nedává prostor a odpoví za něj : "Ne ! Tak si svůj vztek vylej na někom jiným, nejsem tvůj fackovací panák !" Jess není člověk, který by po sobě nechal šlapat obvzlášť, když na ni někdo vyjede neprávem. Už jí tečou slzy, slzy vzteku, smutku a možná i zoufalství. Dneska mu chtěla říct o jejím malém tajemství. Nechtěla před ním brečet, nechtěla, aby ji utěšoval, právě teď chtěla jen být sama, zavřená před světem. Proto se otočila majíc dlaně na očích a téměř poslepu došla, spíš doběhla do ložnice, kde za sebou zabouchla a zamčela dveře. Svalila se na postel a doufala, že polštář vsákne všechny její slzy.
"Jess, Jess, otevři prosím" žadoní už klidný hlas, " no tak, Jess ! " hlas se zvýší a bušení, které bylo zprvu jemné zrázní.
Přemýšlí zda se má zvednout a otočit klíčem, nebo zústat ležet. Po chvíli přemýšlení zvolí tu druhou možnost a doufá, že hlas ztichne a bušení ustane. Pohledem sjede na noční stolek na němž stojí stříbrný rámeček s fotografií ze dne, kdy se poznali...


Uf.. takže tohle je moje první zveřejněná povídka (vícedílná).... asi určitě,teda pokud bude mít nějaký ohlas, bude pokračovat, ale potřebuju k tomu vás ! Napadlo mě, že to, jak se příběh bude dál vyvíjet rozhodnete vy. Napíšu sem pár možností a vy napíšete, kterou chcete. Pokud se nápad neujme, budu pokračovat podle sebe :) Tak co vy na to ?

a) poznala ho na oslavě jeho narozenin
b) poznali se v kavárně
c) poznala ho, když se jí zaběhl pes

Na prázdniny zase zpět xD

19. july 2013 at 19:56 | Tezz |  Diary
Ahoj, akže ze všeho nejdřív se vám musím pochlubit, že jsem zase dostala takovou tu blogovací náladu. Doufám, že mi vydrží dlouho a hned jen tak zase neodejdu, protože se tentokrát budu snažit :D Udělala jsem nový layout líbí se vám ? :D


Mě celkem ano..jinak bych ho sem asi nedávala že :D Hlavně se mi líbí že tu studenější takovou mentolovou barvu prohřála ta meruňková :)

V sobotu jsem dojela z tábora, kterej byl naprosto skvělej, hodně jsem si to užila. Je to tábor v Zubří u Novýho města. Myslím, že je to dost známý místo. Spalo se ve stanech, ve kterých bylo většinou nespočet komárů. Koupalo se ve studené vodě a odpoledne se chodilo k rybníku a do kiosku, kde byl jediný zdroj elektrického proudu, tudíž jsme tam byli skoro každý den, protože holky z našeho oddílu si potřebovaly dobíjet mobilní telefony ;) a vedoucí si zašli na jedno. Já si neztěžovala, vždycky jsem si koupila mrože, lehla do trávy a čekla než půjdeme zpátky. V našem oddíle bylo 10 holek a jen dva kluci, s mozkem žáka třetí třídy ( a to sem jim možná ještě přidala), takže nuda určitě nebyla ;)
Nenudil se ani zdravotník, protože vypukla nějaká střevní chřipka, (která mě naštěstí nepostihla) a díky které nám před spaním dali lžičku fernetu, po kterým jsem usla jako dudek :D Každý večer se celý oddíl seše u ohníčku, kde se zpívalo (mezi nejoblíbenější, tudíž i nejhranější písničky patřily : Zrození hvězd, Zvoník, 1. signální, Strom a čas rochodů, kterej náš vedoucí odmítal hrát :D) a hrály se hry. Byla tam vždycky super atmosféra. Odjezd nebyl tak těžký, protože většina lidí pochází z městečka, keté je od naší vesnice vzdáleno asi 10 km, ale přesto jsem se se všemi jak se patří rozloučila, ikdyž sem věděla, že to není naposled co se o prázdninách vidíme.

Tak to by bylo prozatím vše a určitě se těšte na další články :)
Tezz :)